KUOLEMATON SITAATTI ETSINNÄSSÄ

ILMOITA KUOLEMATTOMASTA LAUSEESTA JA VOITA SKTS:N TUOTE ITSE VALITSEMALLASI KUOLEMANTUTKIJAN SITAATILLA! VAIKUTTAMAAN PÄÄSET KOMMENTOIMALLA SEURAN SOMESSA ELI FACESSA TAI INSTASSA.
Onko sinulla mieleisintä kuolemantutkijan tai alan vaikuttajan sitaattia, joka on jäänyt mieleesi tai vaikuttanut vaikkapa ratkaisevasti omiin tutkimuksellisiin näkemyksiisi. Kenen tutkijan lausahdus on sinusta kuolemattomin ja ansaitsisi tulla painetuksi SKTS:n seuratuotteisiin logomme viereen? Entä millaisessa tuotteessa haluaisit lausahduksen nähdä? Kangaskassissa, pipossa, kirjanmerkissä vai jossain ihan muussa?
Nyt pääset vaikuttamaan siihen, mitä tuotteita ja millaisilla painatuksilla tilaamme. Tuotteet tulevat myyntiin/jakoon ensi vuonna. Jäsenille on tiedossa alennuksia. Valittujen sitaattien ehdottajat saavat itselleen jonkin tuotteen kyseisellä sitaatilla automaattisesti. Lopullisen valinnan painatuksista tekee SKTS:n hallitus.
Ei kun kommentoimaan seuran somepäivityksiä asiasta.
Skip to content